AUTOSUPPORT je európsky internetový portál, kde nakúpite užitočné a kvalitné produkty pre vaše auto s množstvom výhod. Nová forma e-shopu AUTOSSUPORT neponúka len samotnú možnosť nákupu, ale zabezpečuje aj inštaláciu, montáž či aplikáciu predávaných produktov v sieti autorizovaných servisov po celej Európe za zvýhodnené ceny synergiou produktov či služieb rôznych spoločností. Táto synergia nám umožňuje ponúknuť kvalitné produkty pre vaše auto za nadštandardných podmienok.
Prevádzkovateľ internetového obchodu autosupport.sk je oficiálnym importérom protislnečných clôn značky PRIVACY SHADES, pre slovenský, český a rakúsky trh.
Prevádzkovateľ internetového obchodu autosupport.sk je autorizovaným predajcom stieračov značky BOSCH, ktorá je najväčším producentom a dodávateľom stieračov do prvovýroby – má viac ako 160 výrobných závodov a pôsobiacich v 28 krajinách sveta a oficiálnym predajcom autochémie, autokozmetiky a autodoplnkov značiek SONAX, SHERON, OSRAM
Spoločnosť AUTOSSUPORT spolupracuje so sieťou autorizovaných servisov po celom Slovensku, ktoré zabezpečia inštaláciu, montáž či aplikáciu jej predávaných produktov za zvýhodnené ceny.
AUTOSUPPORT spolupracuje s viacerými spoločnosťami, u ktorých máte možnosť za získať zľavy na nákup produktov AUTOSUPPORT.
U nás nakúpite užitočné a kvalitné produkty pre vaše auto s množstvom výhod.